După dureri articulare cu antibiotice, Sfatul Farmacistului: Antibiotice la dureri articulare?


Dureri articulare si musculare cauzr antibiotice?

după dureri articulare cu antibiotice

Intrebare postata de MembruMobileApp cu 3 ani in urma - 1 raspuns Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Oase si articulatii Buna ziua. Am o problema destul de sensibila.

Cam asa stau lucrurile in ordine cronologica: pe data de Am cumparat medicamentele si am inceput de joi Incepand de vineri seara am inceput sa fiu obosit, slabit, epuizat, cu greutate in mentinerea posturii, iar sambata ma dureau articulatiile picioarelor si muschii toate articulatiile, genunchi, glezna, dureri in talpaiar sambata am oprit administrarea de cuminol ciprofloxacina.

după dureri articulare cu antibiotice

Durerile articulare au ramas, iar cele de muschi s au generalizat. Luni aveam problema si la masticatie pentru ca imi oboseau muschii, iar daca stau peste 30 min in picioare apar dificultati la inspir si expir din cauza epuizarii muschilor gatului si drepti abdominali.

Tot luni am oprit si tratamentul cu omnic tocas si urisan gr.

după dureri articulare cu antibiotice

Astazi, marti Au aparut usoare furnicaturi in talpi. La efort durerile raman, nu se accentueaza, doar cs obosesc muschii. Usoare dureri am si la nivelul bazinului, muschilor antebratului si coloana cervicala inferioara.

Cum scap de durerile articulare? [addamsscrub.ro]

Nu am cum sa contactez telefonic medicul de familie decat pana joi Ceea ce nu stiu este daca problemle actuale sunt reactii adverse ale ciprofloxacinei, ce as putea sa fac in privinta durerilor, daca ar trebui sa ma panichez, ce medic sa consult? Va multumesc pentru raspuns in cazul in care o sa primesc unu.

după dureri articulare cu antibiotice

O zi buna!